Nasze przedszkola:

Warszawa, ul. Ostrobramska 83 lok. 6B
Warszawa, ul. Pokrzywnicka 7

Przedszkole niepubliczne Praga południe, Grochów, Gocław

Przedszkole “Nasze Dzieci” to kameralne przedszkole, w którym każde dziecko traktowane jest indywidualnie.
To miejsce stworzone po to, by w przyjaznej atmosferze otwierać dziecko na bogactwo i różnorodność świata oraz zachęcać do jego poznawania.
Bliskie są nam założenia podejścia NVC (Porozumienia bez przemocy) oraz Attachment parenting (Rodzicielstwa bliskości). Poznaj ofertę przedszkola niepublicznego –  Praga południe, Grochów, Gocław.

W naszym przedszkolu

zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat
prowadzimy zerówkę

zapewniamy rodzinną, przytulną i przyjazną Dziecku atmosferę

serwujemy 5 smacznych i zdrowych posiłków
prowadzimy własną kuchnię

zatrudniamy wykwalifikowanych, sympatycznych i troskliwych nauczycieli

jesteśmy otwarci przez cały rok, od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30 – 18.00

w ramach czesnego realizujemy program zgodny z podstawą programową MEN oraz szereg zajęć dodatkowych, m. in. j. angielski, rytmikę, taniec, gimnastykę korekcyjną, logopedię, psychorozwijanki

organizujemy liczne wycieczki i imprezy, m. in. koncerty, teatrzyki, wycieczki edukacyjne, lekcje muzealne, spotkania z ciekawymi ludźmi

zapraszamy na bezpłatne zajęcia adaptacyjne

organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci

Przedszkole niepubliczne Praga południe, Grochów, Gocław
- Rodzice o nas

Kilka lat temu stanęłam przed wyborem przedszkola dla mojego syna i córki. Marzyłam o miejscu, gdzie będzie wyjątkowa, ciepła, przyjazna atmosfera oraz zapewniony wszechstronny rozwój. Takim miejscem jest przedszkole „Nasze Dzieci”. Dzięki niesamowicie zaangażowanej Pani Dyrektor, która wspaniale współpracuje z rodzicami. Panie wychowawczynie i dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje. Przedszkole „Nasze Dzieci” wyróżnia się wyjątkowo schludnie zorganizowaną przestrzenią. Bardzo szerokim wachlarzem zajęć dodatkowych, które moje dzieci uwielbiają. Przedszkole zdecydowanie godne polecenia.
Mama Asi i Jerzyka z grupy Pajączków i Myszek
Dziękujemy za spokój i komfort zarówno dla nas jak i naszej niespełna 3 letniej córeczki. Doceniamy pracę z córką (indywidualne, bliskościowe podejście, ale z naciskiem na umiejętność pracy w grupie) oraz współpracę z rodzicami (codzienne rozmowy o dziecku, możliwość rozmowy z psychologiem, otwartość na wszelkie uwagi) . Niezwykle uważne, kompetentne i ciepłe Wychowawczynie. Świetnie prowadzone przedszkole.
Mama Ewy z grupy Pszczółek
Przedszkole Nasze Dzieci jest miejscem gdzie panuje przyjazna i ciepła atmosfera. Córka chętnie chodzi do przedszkola, a z sali wychodzi uśmiechnięta i zadowolona. Kadra przedszkola jest kompetentna, zaangażowana i chętna do współpracy z rodzicami w wychowaniu dziecka. W razie potrzeby wychowawczynie i pani dyrektor poświęcają czas na indywidualne spotkanie z rodzicami. W przypadku dzieci z dietą alergiczną pani kucharka przygotowuje dla nich specjalne posiłki. Po każdym dniu można liczyć na wyczerpującą informację o czasie spędzonym przez dziecko w przedszkolu (ile było na dworze, co zjadło, czy i ile spało).
Mama Basi z grupy Lisków
W chwili kiedy piszemy te słowa nasza przygoda z Przedszkolem „Nasze Dzieci” trwa już prawie pięć lat. I mamy przed sobą jeszcze trzy. Z każdym rokiem rośnie nasza sympatia i przywiązanie do tego miejsca, kiedy doświadczamy podejścia do opieki nad dzieckiem, jego potrzeb i rozwoju. Codziennie oddajemy nasze pociechy w opiekuńcze, czułe i uważne ręce. To ogromny komfort dla rodzica. Jednak ten czas, który dziecko spędza w Przedszkolu, nie polega tylko na opiece. Czas zaplanowany jest adekwatnie do wieku i potrzeb rozwojowych dzieci. W każdym kolejnym roku zmieniają się aktywności, tak jak zmieniają się nasze skarby. Doceniamy to, że wszystkie działania są przemyślane. Kiedy Przedszkole wychodzi z pomysłem na zajęcia, wycieczkę czy inne aktywności, zawsze wiemy, że będą ciekawe i że zostały sprawdzone pod kątem jakości czy adekwatności do wieku. Przykłady można mnożyć – cykliczne występy filharmoników czy teatrów dziecięcych, zajęcia naukowe, robotyka, szachy, wycieczki na łono natury i do miejsc kultury, czy współpraca z miejscami typu „Farbą umazane”. To co dla nas jest istotne, to uważność na potrzeby każdego dziecka z osobna. Kiedy nasze pierwsze dziecko w wieku dwóch lat przekroczyło próg Przedszkola, byliśmy pełni obaw i niepokoju. Mamy nadzieję, że nie zabrzmi to zbyt nonszalancko, ale kiedy trzy lata później do przedszkola posłaliśmy drugie dziecko, obawy to ostatnia rzecz jaka przychodziła nam na myśl. Jako rodzice - dzięki „Naszym Dzieciom” – zobaczyliśmy, że dzieci mogą doświadczyć naprawdę zupełnie innej jakości w tym przedszkolnym okresie. Są też bardziej „przyziemne” sprawy, o których chcieliśmy wspomnieć. Przedszkole mieści się w osobnym budynku w spokojnej lokalizacji. Dzieciaki mają dostęp do placu zabaw. Przedszkole prowadzi własną kuchnię i z posiłkami przedszkolnymi trudno konkurować w warunkach domowych. Lubimy też estetykę wnętrz w Przedszkolu (spokojne kolory, jasne meble, delikatne ozdoby), która naszym zdaniem pozytywnie wpływa na codzienne funkcjonowanie dzieci.
Rodzice Kingi i Antosia z grupy Lisków i Muszek